Aikataulu

10.30           TERVETULOA

11.00           SUKKULAVIESTI  5. – 6. LK

11.15           SUKKULAVIESTI  3. – 4. LK

11.35           SUKKULAVIESTI  1. – 2. LK

11.50           PUISTOVIESTI   7. – 9. LK  TYTÖT

12.05           PUISTOVIESTI  7. – 9.  LK  POJAT

12.10           PALKINTOJEN JAKO  1. – 2.  LK SUKKULAV.

12.20           PUISTOVIESTI  5. – 6.LK  TYTÖT JA POJAT

12.35           PUISTOVIESTI  3. – 4. LK  TYTÖT JA POJAT

12.37           HUUTOSAKKIKILPAILU

12.45           PALKINTOJEN JAKO   7.  – 9.  PUISTOVIESTIT

12.55           4 X 100M  7. – 9. POJAT

13.10           4 X 100M  7. – 9.  TYTÖT’

13.25           PALKINTOJEN JAKO    5.-6.LK PUISYO-JA  SUKKULAVIESTIT                                  3.-4. LK  PUISTO- JA SUKKULAVIESTIT

13.40           SUKKULAVIESTI  7. – 9. LK

13.55           PALKINTOJEN JAKO  7.-9.LK 4X100M JA SUKKULA