Aikataulu

Ilmoittautuneet joukkueet löytyvät käsiohjelmasta

ALUSTAVA AIKATAULU 
Kilpailut alkavat klo 11.00. Mahdollisia tarkennuksia tehdään kun joukkuemäärät ovat selvillä.

10.30             TERVETULOA

11.00             SUKKULAVIESTI  5.-6. LK

11.15             SUKKULAVIESTI   3.-4. LK

11.35             SUKKULAVIESTI   1.-2. LK

11.50             PUISTOVIESTI     7.-9. LK TYTÖT

12.05             PUISTOVIESTI     7.-9. LK POJAT

12.10             PALKINTOJEN JAKO  1.-2. SUKKULAVIESTI

12.20             PUISTOVIESTI     5.-6. LK   TYTÖT JA POJAT

12.35             PUISTOVIESTI     3.-4. LK  TYTÖT JA POJAT

12.37             HUUTOSAKKIKILPAILU

12.45             PALKINTOJEN JAKO 7.-9. PUISTOVIESTIT

12.55             4 x 100M 7.-9. LK  POJAT

13.10             4 x 100M 7.-9. LK TYTÖT

13.25             PALKINTOJENJAKO 5.-6.lk PUISTO- JA SUKKULAVIESTI, 3.-4. LK PUISTO- JA SUKKULAVIESTIT

13.40             SUKKULAVIESTI  7.-9. LK

13.55             PALKINTOJEN JAKO  7.-9. LK 100M JA SUKKULA