SM-viestit Oulu 11.-12.9

SM-viestit kilpaillaan Oulussa 11.-12.9 

https://www.kilpailukalenteri.fi/?cs=16&nid=27621

- Yhteiskyyti Urheilukeskuksesta klo 09.30

Täytä lomake, vaikka olisit jo ilmoittanut yhteyshenkilölle suunnitelmasi.  


Joukkueenjohtaja: Joonas Makkonen, 0504004801, joonas.makkonen@lahdenahkera.fi 


SM-viestit 2021 - lopulliset joukkueet. 

Huom: Varaedustajat lähtevät mukaan matkaan ja toimivat joukkueen kanssa aina callingiin asti. 

Sairastumis-/ loukkaantumistapauksissa joukkueisiin voi vielä tulla muutoksia. Näistä informoidaan osallistujia välittömästi. 

la-su 11.-12.9

Lauantai



Varalla
M: 4 x 100mei toteudu



M: 1200+400+
800+1600m
Ossi KekkiJanne KanervaLassi KuvaHannu Granberg 






N: 4 x 100mEi joukkuetta



N: 1200+400+
800+1600m
Emilia JousimaaVeera Perälä /Helmi VuorimaaEmma KatajalaaksoVara: Sanna Erkinheimo






M19: 4 x 100mTuukka Koskinen / Tuukka IngersDaniel KeaneJuuso PyyhtiäEelis Snåre 
M19 3 x 800mAhmad ArashJustus LuonelaAleksi Rajaniemi







N19: 4 x 100mIlona SaarikunnasJuulia InkinenPinja RuohoSenja Roos
N19 3 x 800 mIlona MononenPinja KotinurmiIiris Koski







M17: 4 x 100mCarlos PeltonenEerik MäkeläAtte TuominenTeemu Mälkiävara: Kasper Lindeberg
M17: 3 x 800 mKasper LindebergAaro TikkanenTeemu Mälkiä







N17: 4 x 100mEi joukkuetta



N17 3 x 800 mEa VuoriMinttu KaukonenSini Rajaniemi







P15: 4 x 100mTobias MorenoMatias SalminenMarkus VainioSanttu KekkonenVara: Touko Tarvonen
P15: 4 x 80m ajTouko TarvonenMarkus VainioSaku PuustinenOliver KoskelainenVara: Tobias Moreno






T15: 4 x 100mVilja HautaniemiHelmiina SaarikunnasCelina SalonenJenni VäänänenVara: Silja Niemi






T15 4 x 80m ajHelmiina SaarikunnasVilja HautaniemiCelina SalonenAlisa RauhamaaVara: Hilla Tuominen
Sunnuntai



Varalla
M: 4 x 400mHannu GranbergOssi KekkiLassi KuvaMartti Siikaluoma
M/N 4 x 1500m 1. Emma KatajalaaksoOssi KekkiIlona MononenHannu GranbergVara: Helmi Vuorimaa
M/N 4x1500m 2.Emilia JousimaaJanne KanervaAnne RajaniemiMartti SiikaluomaVara: Ea Vuori
N: 4 x 400mHelmi VuorimaaVeera PeräläEmilia JousimaaSanna ErkinheimoVara: Emma Katajalaakso
M19 4x400 1Daniel KeaneAleksi RajaniemiTeemu MälkiäMatias Mononen
M19 4x400 2Eelis SnåreTuukka IngersJustus LuonelaManu MetsäkangasVaralla: Juuso Pyyhtiä
M19 4 x 100m ajDaniel KeaneTuukka IngersManu MetsäkangasEelis SnåreVaralla: Juuso Pyyhtiä






N19: 4 x 400mIlona SaarikunnasSini RajaniemiMinttu KaukonenPinja KotinurmiVaralla: Ea Vuori 
N19: 4 x 100m ajEi joukkuetta









M17: 4 x 300mKasper LindebergCarlos PeltonenEerik MäkeläMatias SalminenVaralla: Santtu Kekkonen
M17: 4 x 100m ajEi joukkuetta









N17: 4 x 300mei joukkuetta



N17: 4 x 100m ajei joukkuetta









T15: 4 x 800mCelina SalonenInka PeltolaHilla Tuominen Sofia RinneVaralla: Emmi Piispanen
P15 4x800m Ei joukkuetta









Ilmoitus (pääsen/en pääse)

  • ilmoita mahdollisimman pian
Pääsetkö mukaan *
Kyyti *